פירמוט מחשב

אם המחשב הותקף לאחרונה על ידי וירוס ואתה עדיין מרגיש את ההשפעות למרות שנפטר ממנו, ייתכן שתרצה לאתחל מחדש את המחשב הנייד שלך. עיצוב מחדש של המחשב הנייד כולל מחיקה מוחלטת של הכונן הקשיח וזו הדרך הבטוחה והיעילה ביותר בשביל פירמוט מחשב. הנוהל לעיצוב מחדש של מחשב נייד הוא די פשוט בעולם של ימינו. היצרן מספק לבעלים עותק של מערכת ההפעלה (OS) או שהם יוצרים מחיצת שחזור בכונן הקשיח. עם זאת לפני שתתחיל, חשוב שתגבה את כל המידע שלך בכונן קשיח חיצוני או בתקליטורים וב- DVD או אחרת תאבד את כל זה בתהליך.

שיטה
1
לאתחל מחדש את המחשב הנייד שלך בתקליטורי התקנה
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 1
1
גבה את הכונן הקשיח. עיצוב מחדש של המחשב הנייד יגרום לך לאבד את כל המידע שלך ולכן מומלץ לגבות את הכונן הקשיח שלך בכונן קשיח חיצוני, תקליטורים או DVD אם ברצונך לשמור אותו.
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 2
2
קבע איזו שיטת שיקום ניתנת על ידי היצרן. אם קיבלת קבוצה של תקליטורי התקנה במחשב שלך, השתמש בזה. אם לא עשית זאת, יתכן כי במחשב שלך מוגדרת מחיצת שחזור, מה שאומר שתצטרך להשתמש בשיטה אחרת.
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 3
3
הכנס את דיסק מערכת ההפעלה לכונן התקליטורים / DVD. בדרך כלל הוא פועל באופן אוטומטי ונפתח לתפריט או לדף האפשרויות. בחר באפשרות להתקנת עותק טרי של מערכת ההפעלה.
אם התקליטור אינו פועל מעצמו, לחץ לחיצה כפולה על “המחשב שלי” ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכונן עם דיסק מערכת ההפעלה. לחץ על “הפעלה אוטומטית”.
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 4
4
המתן עד שהתקליטור יעבור אוטומטית. אם אינך נמצא מהמחשב לזמן מה, הוא יושהה בנקודה הבאה ויחכה לכל קלט דרוש ממך. עקוב אחר ההנחיות, היה סבלני והימנע מהפיתוי להתערב. תהליך זה עשוי לארוך מספר דקות. [1]
אם אתה מעצב מחדש את הכונן הקשיח של המחשב הנייד, תקבל את הצעות / הגדרות ברירת המחדל שאותן מבקש דיסק ההתקנה.
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 5
5
המתן לסיום ההתקנה. עם סיום התקנת מערכת ההפעלה, יופיע שולחן עבודה טרי לחלוטין.
שיטה
2
עיצוב מחדש של מחשב נייד באמצעות מחיצת שחזור
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 6
1
הפעל מחדש את המחשב. בזמן שהמכשיר מאתחל מחדש, לחץ שוב ושוב על מקש F10 במקלדת שלך עד שהמכונה תתניע. זה יביא אותך למחיצה שתציע לך אפשרויות לתיקון או לשחזור (עיצוב מחדש וטעינה מחדש).
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 7
2
בחר באפשרות להתקנת מערכת רעננה. היופי במערכת זו הוא שאתה לא צריך לעשות שום דבר אחר. מחיצת השחזור תפעיל את התוכנית לחלוטין לעיצוב, טען מחדש את מערכת ההפעלה, תתקין מנהלי התקנים ותתקין את כל התוכנות המקוריות שהגיעו עם המחשב הנייד שלך.
תמונה שכותרתה מחדש מחדש מחשב נייד שלב 8
3
המתן לביצוע הפורמט מחדש. תהליך זה ייקח בדרך כלל כ- 30 דקות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *