המחשבים הניידים הטובים ביותר למתכנתים

הנה מדריך הקונים הסופי שלי למחשבים ניידים שהם פשוט מושלמים עבור מתכנתים וקודנים בכל הרמות

תכנות עשויה להיות כיף רב, אך תזדקק למחשב נייד המיועד למלאכה שלך.

תכנות מחשבים אינה קשורה לאלגוריתמים, תרשימי זרימה וקוד, יש להבין גם את החומרה. היכולת לכתוב קודים ולפתור בעיות יחד עם מחשב נייד מעולה היא ממש מכריעה.

דרך טובה להקדים את עצמך בעולם התכנות היא לוודא שיש לך את המחשב הנייד הטוב ביותר שיעזור לך להפוך את הרעיונות שלך למציאות ללא עיכובים. בקיצור, מחשב נייד מושלם מאיץ משימות ותהליכים, שעוזרים להגדיל את הפרודוקטיביות.

אני לא מה שאתה מכנה “מתכנת” או “קידוד” מומחה ככזה, אבל אני יודע מעט מאוד של PHP, HTML ו- CSS. אני מגלה ששימוש במחשב הנכון המתאים ל”קוד “מזרז משימות ותהליכים, מה שמגדיל את התפוקה.

באופן אישי אני משתמש במחשב נייד Alienware AW17R4-7005SLV-PUS 17 ″ שכן הוא מתקתק עבורי את כל התיבות.

אני אוהבת גיימינג, בניית אתרים ויצירת אינפוגרפיקה. מחשב נייד זה מאפשר לי לעשות את כל הדברים האלה בקלות. מחשב נייד לכל השימושים באמת. וזה נראה כל כך מלוטש!

לקבלת תוצאות מיטביות, תרצה לשקול מחשב נייד שיש בו שילוב נהדר של ביצוע, ביצועים וכוח.

הבעיה היא שיש מאות מחשבים ניידים שונים לבחירה, ולמרות שרבים מהם יאפשרו לך לקוד יישומים, יתכן שהם אינם האפשרויות הטובות ביותר לצרכים שלך.

אם יש לך תקציב, ייתכן שתמצא שקשה במיוחד למצוא את המחשב הנייד הטוב ביותר לתכנות. כדי למצוא מחשב נייד שהוא אידיאלי לצורכי התכנות שלך כמפתח אינטרנט, עליך לדעת מה לחפש.

מה לחפש במחשב נייד לתכנות

אחד המרכיבים הראשונים שעליכם לקחת בחשבון הוא הכונן הקשיח. מחשבים ניידים מודרניים רבים מצוידים בכונן SSD, הידוע גם ככונן במצב מוצק. מבחינת הביצועים, SSD טוב בהרבה מכונן קשיח רגיל מכיוון שהוא הרבה יותר טוב לגישה למידע מאוחסן.

לצורך תכנות, תרצה לשקול להשיג SSD של 256 ג’יגה-בייט, אך תוכל גם להשיג תוצאות טובות מכונן רגיל של 1TB. כשאתה מנסה לתכנת יישום, המהירות חשובה ביותר. תקדיש זמן רב לאיתור קבצים ותיקיות שונים.

מכיוון ש- SSD יכול לגשת למידע ביעילות רבה, לא תצטרך להקדיש זמן רב מדי להמתנה לטעינת קבצים. בגלל העלייה במהירות, עדיף כמעט תמיד לבחור SSD קטן יותר על פני כונן רגיל גדול יותר.

בכל פעם שאתה לוחץ לפתיחת קובץ במחשב שלך, על הכונן הקשיח לנפות מיליוני פיסות נתונים, וזו הסיבה שלוקח לטעון כמה שניות. SSD שומר מידע בצורה יעילה בהרבה מכונן רגיל, כך שהוא יכול לגשת למידע במהירות.

זיכרון או זיכרון RAM

ניתן לחשב את זיכרון המחשב כהרחבה של הכונן הקשיח שלו. הזיכרון חשוב מאוד מכיוון שהוא מאחסן את המידע שהמחשב שלך צריך כדי לתפקד. בעת תכנות, זיכרון חשוב מכיוון שכל היישומים משתמשים בזיכרון לאחסון הוראות הפעלה.

לאחר שתסיים לכתוב קוד כלשהו, ​​תצטרך לבצע את הקוד כתוכנית, והמחשב שלך משתמש ב- RAM כדי לאחסן את ההוראות שיגידו לתוכנית מה עליה לעשות. אתה יכול לחשוב על זיכרון כמו דלי, והוא משמש להחזקת ההוראות לתוכנות שלך.

זיכרון חשוב גם מכיוון שהוא מאפשר לך להריץ מספר תוכניות שונות בו זמנית, וכשיש לך מספיק זיכרון התוכניות יפעלו בצורה חלקה.

כמות זיכרון מתאימה למחשב נייד לתכנות היא בערך 8GB, אך באופן אידיאלי, כדאי לשקול להשיג דגם שמגיע עם 16GB של זיכרון.

עליכם להבין גם כי ישנם סוגים שונים של זיכרון RAM. לדוגמה, RAM של DDR4 פועל כתדר גבוה יותר, כך שהוא מהיר הרבה יותר מ- RAM של DDR1. מספר גבוה יותר מניב מהירויות מהירות יותר.

עיבוד כוח

כשאתה קונה את המחשב הנייד הטוב ביותר לתכנות, עליך להבין כי המעבד חשוב ביותר. כמו המוח שבתוך הראש, המעבד מטפל בכל היבט של תפקוד בו המחשב עוסק. המעבד הוא כמו המוח של המחשב שלך.

המעבד אחראי לטיפול במיליוני פיסות מידע, ואם למחשב הנייד שלך אין מעבד טוב, שאר הרכיבים כמעט חסרי תועלת. כוחו של מעבד נמדד בגיגהארץ, אך מספר גבוה יותר אינו משתווה למעבד טוב יותר.

מעבד חדש יותר עשוי לקבל מהירות גבוהה יותר בג’יגארץ מאשר במעבד ישן יותר, אבל מבחינת הביצועים הוא יכול להיות עדיף בהרבה. אם אתה רוצה את חווית התכנות הטובה ביותר, שקול להשיג מחשב נייד עם מעבד i5 או i7.

לכל המעבדים יש ליבות, והמספר הגבוה יותר של הליבות מציע מהירות וביצועים מיטביים. אם אינך רוצה מעבד אינטל, תוכל להשיג מחשב נייד עם מעבד AMD חדש יותר.

תכונות נוחות

כאשר קונים מחשב נייד לתכנות, המפרטים חשובים מאוד, אך צרכנים רבים אינם מסתכלים על המפרט.

תהליך תכנות היישומים כרוך בישיבה מול מסך מחשב במשך תקופות ארוכות, וזו הסיבה שתכונות הנוחות חיוניות. המחשב הנייד הטוב ביותר לקידוד אמור להיות בעל תכונות מובנות לנוחות.

על המקשים להיות קלים ללחיצה ונוחים, והמסך צריך להיות גדול מספיק כדי להפחית את מאמץ העיניים. תכנות יכולה להיות קשה עם מסך קטן מכיוון שתתקשה לראות מה אתה עושה.

מה עם גרפיקה?

כרטיס גרפי זה מה שהמחשב שלך משתמש בכדי להתמודד עם משחקים וגרפיקה. לרוב מטרות התכנות, הכרטיס הגרפי אינו חשוב במיוחד.

למעשה, אתה אמור להיות מסוגל לחמוק מכרטיס גרפי נמוך. רוב המעבדים החדשים יותר, כמו מעבדי i5 ו- i7, מגיעים עם גרפיקה משולבת, ולמרות שהם לא טובים למשחקים ייעודיים, עליהם לעבוד טוב למטרות תכנות.

על ידי מעבר עם גרפיקה משולבת, אתה יכול להשתמש בכסף שתחסוך כדי להשיג מעבד טוב יותר, וזה הרבה יותר חשוב לקידוד. אם אתה חייב להשיג כרטיס גרפי ייעודי, שקול משהו שיש בו זיכרון וידיאו אחד או שניים של ג’יגה-בייט.

מה לגבי חיי סוללה?

כדי לקבוע את חשיבות חיי הסוללה, עליך לשקול היכן אתה מתכנן להשתמש במחשב הנייד שלך. מתכנתים רבים מגלים שהם מסוגלים להתמקד טוב יותר כאשר עובדים בסביבות שקטות ושלוות.
לדוגמה, ייתכן שתוכל לבצע את עבודתך הטובה ביותר על ספסל בפארק שקט.

אם אתה מתכוון לבלות את רוב זמנך ליד שקע חשמל, חיי הסוללה לא צריכים להיות בראש סדר העדיפויות. עם זאת, אם אתה חושב שתבלה זמן רב בתכנות הרחק ממקור חשמל סטנדרטי, אז מחשב נייד עם אורך חיי סוללה ארוך יותר כדאי לשקול.

קניות למחשב הנייד הטוב ביותר לתכנות צריכות להיות חוויה מהנה, ועל ידי עריכת רשימה של כמה מהמוצרים המובילים, אנו מקווים להקל על חייך. להלן תמצא טבלה וסקירות של כמה מהמחשבים הניידים הטובים ביותר לקידוד ותכנות.

תכנות יכולה להיות חוויה מתגמלת מאוד, אך ללא מחשב נייד מתאים היא עלולה להפוך במהירות לחוויה מתסכלת.

אינך זקוק לאלפי דולרים כדי להשיג את המחשב הנייד הטוב ביותר לקידוד, אך אם יש לך הרבה כסף להוציא, רישמנו מספר מוצרים מעולים שיש לקחת בחשבון.

מרבית סוגי התכנות אינם דורשים ביצועים חזקים במיוחד, כך שתוכלו לעבוד עם מחשב נייד זול יותר ולבזבז את שאריות הכסף על כסא ושולחן נוח.

כל אחד מהמחשבים הניידים מרשימה זו יעבוד היטב לתכנות ובסופו של יום המוצר שתבחר תלוי בכמות הכסף שתוכלו להוציא.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *